5

ФЕСТИВАЛЬ РАДОСТІ

Open your hearts

Нові методи та підходи в лікуванні та турботі про хворих дітей

Фестивалі Радості – це ініціатива громадянина Швеції Бенгта Нільсена (Bengt Nilsson), вони проводяться вже протягом більше 15 років, і головними учасниками є онкохворі діти з різних країн світу.

Фестивалі передбачають створення ефекту «сімейного кола», неповторної атмосфери близькості, довіри, щастя і свята, що дає дітям потужний заряд позитивної енергії та інтересу до життя і вдихає в них нові сили для боротьби з їх страшною хворобою.

Всі Фестивалі проводяться при повному сприянні та підтримці керівництва країн Євросоюзу і НАТО, приватних компаній і виробників, широкому висвітленні в засобах масової інформації, гарантованому забезпеченні всього необхідного медичного та батьківського супроводу.

Фестивалі, які були проведений в України у вересні 2018 та 2019 роках, започаткували нові підходи до піклування про онкохворих дітей і відбувся як один з етапів великої програми, яка включає в себе також організацію наукових конференцій по боротьбі з онкозахворюваннями, участь в технічному забезпеченні для обладнання спеціалізованих діагностичних лабораторій.

Фестивалі Радості будуть проводитися в Україні щорічно, а також передбачається розширювати географію їх учасників і, за сприяння Євросоюзу та ООН, забезпечити в них участь представників Німеччини, Фінляндії, Естонії, Норвегії, Латвії, Польщі, Ірландії, Ізраїлю, Білорусі, Швеції та інших зацікавлених країн.

Для кожного Фестивалю Радості формується пул меценатів та партнерів, які беруть участь в його організації і проведенні. Це дає їм можливість зробити свій внесок в одужання дітей та дати їм потужний заряд позитивної енергії для боротьби з їх хворобою. Це безцінно.

62226

Ми будемо раді всім бажаючим допомогти та приєднатись до нашої організації