Інноваційне програмне забезпечення, що дозволяє водіям щоденно вести онлайн-аудіт якості доріг в автоматичному режимі.

Розроблено в Україні!

Все буде просто:

0.1  Встановлюєш мобільний додаток Roadvisor на свій смартфон та запускаєш його підчас руху свого автомобілю.

0.2  Roadvisor в фоновому режимі автоматично збирає дані про якість дорожного покриття по якому ти їдеш, аналізує їх та відображає на народній мапі доріг України

0.3  Одним дотиком ти робиш велику справу – кожен кілометр, який ти проїхав з Roadvisor, викриває реальний стан українських доріг та визначає пріорітетні ділянки для ремонтів.

Завдяки мобільному додатку «Roadvisor», встановленому на своїх смартфонах, мільони українських водіїв зможуть щоденно передавати та бачити інформацію про стан доріг, по яких вони пересуваються.

Буде сформована та оновлюватиметься в онлайн режимі народна карта якості дорожного покриття по всій Україні.

Ти зможеш в режимі реального часу спостерігати зміни якості дорожного покриття, визначати пріорітети для ремонтів доріг та оцінювати їх якість.

І це буде 24/7/365!

Якість автомобільних доріг – це одна з головних інфраструктурних, соціальних та економічних проблем України, яка потребує системного вирішення та постійного народного контролю.

Сьогодні більш ніж 90% українських доріг перебувають у аварійному або повністю зношеному стані, а у рейтингу якості доріг Україна посідає 130 місце з 137 учасників – між Мозамбіком та Парагваєм!

Погане дорожне покриття відіграє свою роль у дорожно-транспортних пригодах, які в Україні трапляються кожні 20 хвилин та кожні дві години в них гине людина.